2008-01-27

Moderowoanie komentarzy

Pozwoliłem wam, drodzy czytelnicy, pisać anonimowe komentarze, ale to nie oznacza że możecie na pisać sobie w nich byle co. Wprowadziłem więc moderowanie komentarzy, w celu filtrowania tych pozbawionych sensu. Nie potrzeba mi komentarzy w stylu "Spoks!", "Fajny blog!". "Że też chce Ci się pisać...", oraz tych typu "Głupie", "żal że aż dupę ściska", "tylko lamy tworzą blogi". Proszę tylko o komentarze z sensem. "To było fajne ponieważ blablabla , ale to mi się nie podobało ponieważ blaablabla." Oczywiście nie nakazuje wam stosować jakiegoś stałego formatu komentarzy, po prostu niech coś wnoszą do tego bloga, jak sama nazwa wskazuje, niech go komentują, ale inteligentnie proszę!

Przy okazji chciałbym przeprosić użytkownika który się podpisał pod notatką "Co to jest Python?" za usunięcie jego komentarza. To nie tak że Cię cenzuruje, po prostu wywaliłem ten komentarz z myślą ponownego go przywrócenia po zastosowaniu się do twoich wskazówek. Niestety, nie mogę odnaleźć funkcji za to odpowiedzialnej.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

1. Moderacja komentarzy jest według mnie bardzo dobrym pomysłem bo po co zaśmiecać sobie bloga czymś co nic do niego nie wnosi.
2. Blog mnie się bardzo podoba ponieważ:
a) jest przejrzysty i czytelny,
b) treść jest przekazana w łatwo przyswajalny sposób,
c) może też dlatego, że wydajesz mi się osobą w pewnym stopniu podobną do mnie (takie mam odczucia po notkach o Tobie)
Pozdrawiam i czekam na kolejne notki:)